1946 dan beri piyasada olup biber ve baharat alanın da kurulduğu günden itibaren müşterilerinin istediği kalite ve lezzette üretim yapıp müşterilerin değişmeyen markası olan MURMES Kahramanmaraş da üretimini gerçekleştirmektedir.

1946 YILINDA Durdu Alkap Tarafından kurulmuş olup daha sonraki süreçte oğlu Mehmet Alkap a devreden günümüzde ise Murat-Mesut Alkap kardeşler tarafından yönetilmektedir. MURMES in ana felsefesinde ‘’KENDİMİZİN YEMEYECEĞİ ÜRÜNÜ ÜRETMEYİZ'' anlayışı yatıyor olup bu düşünceyle üretimini gerçekleştirip müşterileri tarafından en ideal marka olma hususunda hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Sağlıklı şekilde ürünlerimizi üretip, kaliteden taviz vermeden müşterilerimize ulaştırmak. Ve Maraş Biberi lezzetini günümüz/gelecekte yaşatmak.

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de güven veren marka olup, 1946 dan bugüne dek söylediğimiz ''yemediğimiz ürünü üretmeyiz anlayışıyla ilerliyoruz''. Biberin güzel kokusunu ve acısını sofralara ulaştırma hedefiyle adım atıp sürekli kendimizi geliştiren firmayız.

Kahramanmaraş biberini günümüzde olduğu gibi gelecekte de kalitesinden ödün vermeden Ülkemizin tüm sofraları için güven verici şekilde ürünler üretip Türkiye de tadı ve acının verdiği lezzetle bilinen biber baharat markası olmak.

MURMES BİBER BAHARAT GIDA TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Aslanbey V.D: 624 056 8523 Tic. Sic. No: 16372 Mersis no: 0624056852300001

LEZZETİN YOL ARKADAŞI . . .